ИЗВЪНРЕДНО: Важна победа за ЦСКА, "армейците" напред за Купата

Топ новина

21997
на 02.03.2021
ИЗВЪНРЕДНО: Важна победа за ЦСКА, армейците напред за Купата

ЦСКА победи с 3:1 Черно море в 1/8-финален мач от турнира за Купата на България. Срещата се проведе на "Армията". В тази фаза на състезанието, продължаващите напред в надпреварата отбори се определят в 1 двубой. Силен мач за "армейците".

WINBET – най-голямото разнообразие от игри и джакпоти! (18+)

10-ина минути след началото на срещата Бисмарк Чарлс се възползва от грешка в защитата на "моряците" и на празна врата реализира за 1:0 за ЦСКА. 19-годишният Бисмарк е ново попълнение на "червените" и изглежда може да се превърне в солиден трансферен удар на гранда от "Армията".

Йомов и Кайседо от "армейците" нямаха късмет пред гола при опасни положения в средата на първото полувреме на двубоя.

В 39-ата минута Георги Йомов вкара от дузпа за 2:0 за ЦСКА. Реферът посочи бялата точка за нарушение срещу Бисмарк Чарлз.

Йомов реализира и в 49-ата минута, много остър шут на Георги и 3:0 за "червените", супер асистенция на Мазику.

Даниел Димов вкара попадение за Черно море в 62-ата минута, прецизен изстрел на Димов с глава. Така се стигна до крайното 3:1 за домакините в срещата.

ТИТУЛЯРИТЕ ЗА МАЧА НА "АРМИЯТА":

ЦСКА: 1. Густаво Бусато, 4. Мено Кох, 2. Юрген Матей, 11. Петър Занев, 24. Джером Синклер, 15. Тибо Вион, 20. Тиаго Родригес, 18. Брадли Мазику, 10. Георги Йомов, 17. Бисмарк Чарлс, 30. Жорди Кайседо

Треньор: Бруно Акрапович

Черно море: 25. Иван Дюлгеров, 27. Даниел Димов, 6. Виктор Попов, 28. Влатко Дробаров, 2. Цветомир Панов, 77. Стефан Велев, 23. Пабло Гарсия, 10. Илиан Илиев, 72. Родриго Да Силва, 29. Файсел Касми, 20. Жозе Гомеш

Треньор: Илиан Илиев

Главен съдия: Волен Чинков

ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Големи житейски промени за Раците, Близнаците - разсеяни в офиса ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Големи житейски промени за Раците, Близнаците - разсеяни в офиса
САМО В ПИК! Шутът на Киро с тъпа провокация - Найо Тицин нападна жена, крещи обиди в лицето й! Петков гледа безучастно и пита: Снимахте ли ме, докато си хапвах (ВИДЕО) САМО В ПИК! Шутът на Киро с тъпа провокация - Найо Тицин нападна жена, крещи обиди в лицето й! Петков гледа безучастно и пита: Снимахте ли ме, докато си хапвах (ВИДЕО)