ГОРЕЩО
КАТАСТРОФАЛЕН ТРУС! Земетресение от 7,5 във Венецуела. Жертвите са хиляди (СНИМКИ/ВИДЕО)
ПАК ЩЕ ВАЛИ! Слънчево сутринта, дъжд разхлажда жегата следобед (КАРТА)
АЛО, ДЕМЕРДЖИЕВ: Фентанилът убива наред - младата майка във Враца, Никсъна, и още, и още, а МВР губи битката
НОВО РАЗКРИТИЕ ЗА УБИЙСТВОТО НА ЛЪВОВ МОСТ: Не дрога, крадени дрехи стоят зад смъртта на хвърления с главата надолу мъж
САМО В ПИК! Георги Марков с ценен съвет към Радев - ето какво не трябва да допуска премиерът
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Министерството на правосъдието започна проверка в Централния софийски затвор заради недоволство на лишените от свобода, че правата им се нарушават.
препоръчано
Както съобщихме по-рано в Централния затвор се надига негодувание, заради увеличение на работната ставка. Над 60 души - работещи затворници, са участвали в стачка в Централния софийски затвор.
Според правилата два работни дни в затвора се считат за три дни изтърпяно наказание. Новите правила обаче правили трудно покриването на нормата за производство на луксозни пликове за пазар, която е завишена над 4 пъти. Досега затворниците е трябвало да произвеждат по 100 плика на ден, сега бройката е вдигната до 440.
свързани новини
ВНИМАНИЕ: Асфалтират участък от магистрала "Хемус" към София
1325
преди 11 минути
Здравната комисия ще изслуша единствения кандидат за втори подуправител на НЗОК
3177
преди 41 минути
ПРАЗНИК: Почитаме паметта на голям български мъченик
11316
преди 1 часа


