ИЗВЪНРЕДНО! Волейболна мъка - България се сгромоляса срещу Русия в "Арена Армеец" (ОБНОВЕНА)

62198
на 03.06.2018
ИЗВЪНРЕДНО! Волейболна мъка - България се сгромоляса срещу Русия в Арена Армеец (ОБНОВЕНА)

Тук можеш да откриеш игрите на efbet, в които се крие Extra Bonus (18+)

Българският национален отбор по волейбол загуби с 0:3 от Русия в третата си среща от турнира Лигата на нациите в София.

Срещата в зала "Арена Армеец" започна в 20.00 часа.

Българските "лъвове" изпуснаха да победят коравия тим на Сърбия и отстъпиха драматично с 2:3, а късно снощи допуснаха тежка загуба от Австралия с 0:3 гейма. От друга страна "Сборная" се наложи над "кенгурата" с 3:1 и падна от сърбите с 2:3.

България и Русия изиграха две контроли в Москва преди началото на Лигата, като "трикольорите" загубиха и двете проверки. Последният официален мач между двата тима пък бе в груповата фаза на Европейското първенство през 2017-а в Полша, когато руснаците спечелиха с 3:0, а впоследствие грабнаха и титлата на шампионата, припомня Спортал.бг.

Пламен Константинов заложи в стартовия състав на младия централен блокировач Алекс Грозданов. Руснаците поведоха с 5:3 нв началото на мача. Ас на Тодор Скримов, общо 13-и от началото на Лигата на нациите, направи резултата 4:5. Константин Бакун изведе “Сборная” напред с 6:4. Възпитаниците на Сергей Шляпников дръпнаха с 8:5 при първото техническо прекъсване. Атака на капитана Виктор Йосифов направи резултата 6:8. Постепенно руските волейболисти наложиха силовата си игра и поведоха с с 14:8. Блокаут на Тодор Скримов след атака по правата от зона 4 - 9:14. Грешен начален удар на Дмитрий Мусерский - 10:15. Русия поведе с 16:10 при второто техническо прекъсване след грешка на българските волейболисти.

Атака на Валентин Братоев по блокадата намали разликата до 12:17. При 13:19 Пламен Константинов взе прекъсване за България. Русия поведе с 20:13 и Николай Пенчев се появи в игра за България. В следващото дълго разиграване Николай Учиков успя да завърши атаката си по правата от зона 2 - 14:20.Нова мощна атака на Николай Учиков - 16:22. Грешка на сервис на Дмитрий Мусерский 17:23. Егор Клюка атакува по диагонал покрай тройната българска блокада за 24:17 зона 4. Валентин Братоев атакува от зона 4 по диагонала, но бе хванат на блокада от Иля Власов. Така Русия спечели първата част с 25:17.

Русия поведе с 2 точки в началото на втората част - 5:3. Константин Бакун атакува в аут - 4:5. Атака на Антон Карпухов и неразбирателство в българската атака - 4:7. Ас на Игор Кобзар даде преднина от 4 точки на Русия при първото техническо прекъсване - 8:4.

Атака на Дмитрий Мусерский в центъра направи резултата 10:6 в полза на Русия. Блокаут на Егор Клюка и още една точка за “Сборная” - 11:6. Алкес Грозданов заби единична блокада на Иля Власов - 8:11. Николай Учиков намали с атака по острия диагонал от зона 4 до 11:14.  Русия дръпна с 5 точки при второто техническо прекъсване - 16:11. При 18:11 Пламен Константинов взе прекъсване за България. Руснаците продължила с доминацията си и дръпнаха с 21:13. Пайп на Тодор Скримов намали разликата до 14:21. Блокаут на Егор Клюка изведе Русия до 23:14. Атака на Розалин Пенчев в аут донесе на Русия успеха във втората част с 25:15.

Светослав Гоцев замени Алекс Грозданов в началото на третата част. България поведе с 2:1 след атака на Светослав Гоцев. Дмитрий Мусерский изравни след атака в центъра при 2:2. Русия наложи играта си и поведе с 8:5 при първото техническо прекъсване. Единична блокада на Светослав Гоцев срещу атака на Иля Власов и 7:9. “Сборная” поведе с 13:9 и Пламен Константинов взе прекъсване за България.

ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! ГЕРБ отговори на ППДБ за Турски поток: Когато Асен Василев сложи 20 лева такса на мегаватчас за руския газ, този проект беше прекрасен! Сега е много лош (ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! ГЕРБ отговори на ППДБ за "Турски поток": Когато Асен Василев сложи 20 лева такса на мегаватчас за руския газ, този проект беше прекрасен! Сега е много лош (ВИДЕО)