ГОРЕЩО
ДПС-Ново начало на митинг в защита на стабилността в държавата
Радомир Чолаков: Не произвеждаме достатъчно храна
РАДЕВ АКТИВИРА ДЕЖУРНОТО СИ ПРОКСИ: Имало ли е разследване за корупция срещу Демерджиев, унищожено при назначението му в служебния кабинет?
Даниел Митов: Два влекача са в готовност да изтеглят танкера, блокиран край Ахтопол - не е опасен
ТРАГЕДИЯ! 16-годишно момиче скочи от висок етаж на блок в Пловдив
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Отстраненият кмет на столичния квартал "Младост" Десислава Иванчева иска от Специализирания наказателен съд по-лека мярка за неотклонение. Молбата й е продиктувана от факта, че е насред процедура по инвитро, стана ясно от пледоариите, предава в. Сега.
Иванчева от няколко дни е в болницата на затвора.Тя и нейната заместничка бяха показно арестувани преди два месеца по обвинение в корупция.
препоръчано
Бившата кметица има 14-годишна връзка с мъж на име Пеньо Иванов, който е работил в италианското посолство у нас. Двамата имат съвместни снимки на почивки и празници. Най-вероятно тя е опитвала инвитро процедура с него.
свързани новини
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В ПИК



