ИЗВЪНРЕДНО: Прекрасна победа за Гришо в Париж

Тенис

52319
на 01.10.2020

Атрактивни Джакпоти и Нови Игри от efbet (18+)

Григор Димитров победи с 3:0 сета словака Андрей Мартин в мач от втория кръг на "Ролан Гарос" 2020.

6:4, 7:6 (5), 6:1 за Гришо в отделните части.

Двубоят се проведе на корт "Симон-Матийо". Мартин е 102-и в класация на АТП.

Димитров ще спори в третия кръг на състезанието от Шлема в Париж с Денис Шаповалов или Роберто Карбайес Баена.

Мартин отрази 3 поредни възможности за брейк и взе подаването си на старта на днешната среща. Гришо пък парира 2 възможности за пробив за да изравни 1:1 гейма. Заформи се серия от геймове за подаващите като резултатът стана  - 3:3. В този момент Григор проби за 4:3 гейма. Димитров удържа преднината и затвори първата част с 6:4 гейма. Гришо съумя да отрази точка за брейк при 5:4.

Андрей осъществи брейк, повеждайки с 3:1 гейма във втория сет. Григор върна пробива за - 3:4. Подаване за Гришо - 4:4. Оформи се поредица от геймове за подаващите и съответно тейбрек. Григор записа дългия гейм по драматичен начин със 7:5 точки.

Димитров парира възможност за брейк в началото на третата част и поведе с 1:0 гейма. Пробив за Гришо - 2:0 гейма. Мартин обаче записа брейк в следващия гейм. Григор пък проби за 3:1 гейма. Подаване за Димитров - 4:1. Още 2 гейма за Гришо - 6:1.

Григор е без загубен сет досега на "Ролан Гарос" 2020.

САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за 28 март - Близнаците завладени от добро настроение, изкушения дебнат Стрелците САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за 28 март - Близнаците завладени от добро настроение, изкушения дебнат Стрелците
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! В парламента гледаха два проекта за промени в НК за сексуалното насилие над деца. ИТН пак скочиха на Асен Василев заради финансови акробатики (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! В парламента гледаха два проекта за промени в НК за сексуалното насилие над деца. ИТН пак скочиха на Асен Василев заради финансови акробатики (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА)