ИЗВЪНРЕДНО! Драма в "Арена Армеец"! Гришо ликува в луд мач! Със сълзи на очи Григор призна: Победата е... (СНИМКИ + ВИДЕО)

НАЙ-ВАЖНОТО

127107
на 09.02.2017
ИЗВЪНРЕДНО! Драма в Арена Армеец! Гришо ликува в луд мач! Със сълзи на очи Григор призна: Победата е... (СНИМКИ + ВИДЕО)

Григор Димитров победи Йежи Янович в луд мач. Драма и скандали на корта в "Арена Армеец". 2:1 сета за Гришо. Обрат от 0:1 части и успех пред родна публика.

"Тази победа е изцяло ваша. Вие ми измъкнахте мача тази вечер със сигурност! Да играя пред родна публика е невероятно вълнуващо. Благодаря на всички, че дойдохте тази вечер. Не преувеличавам, победата е изцяло ваша. Наистина, благодаря", заяви Григор в еФира на БНТ, със сълзи на очи!

4:6, 6:3, 7:5 - феноменален двубой от втория кръг на София Оупън!

При резултат 2:2 гейма в първия сет Янович стигна до пробив. След което Йежи не позволи  срив при подаванията си и спечели частта с 6:4.

Вторият сет ще се запомни със скандален момент при пробив на Григор. Искри между Йежи Янович и част от публиката в София. Претенции от страна на поляка. Пробив, много добър Гришо на сервис и 6:3.

В третия сет Димитров отрази поредица от възможности за брейк на Янович. В последния възможен момент Гришо проби и триумфира след 7:5.

На четвъртфиналите на София Оупън нашият тенисист ще играе с Троицки. В тази част от потока Тийм отпадна и шансовете за победа в турнира на Григор се увеличават.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 10 май - Овните да внимават в отношенията с близки и познати, неприятна новина ще ядоса Водолеите САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 10 май - Овните да внимават в отношенията с близки и познати, неприятна новина ще ядоса Водолеите
САМО В ПИК TV! Мария Габриел проговори защо не е в евролистата на ГЕРБ и дали е обидена заради проваленото й премиерстване (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Мария Габриел проговори защо не е в евролистата на ГЕРБ и дали е обидена заради проваленото й премиерстване (ВИДЕО)