ИЗВЪНРЕДНО! Драма между "Левски" и Хайдук - сбивания, арести, прекъсване! Всичко се решава на "Герена"

46300
на 13.07.2017
ИЗВЪНРЕДНО! Драма между Левски и Хайдук - сбивания, арести, прекъсване! Всичко се решава на Герена

Левски загуби от Хайдук с 0:1 в мач от втория предварителен кръг на Лига Европа. Срещата се проведе в Дугополие. Реваншът е на "Герена" следващия четвъртък.

За "сините" в Хърватия излезе новото попълнение Рошу.

Жорди Гомес, който е считан за перлата в селекцията на Левски остава на резервната скамейка, но се появи на терена през второто полувреме.

Домакините поведоха с гол на Футакш от дузпа. Попадение в 24-ата минута. Бялата точка бе посочена за нарушение на Пиргов. Преди това и двата тима не съумяха да стигнат до чисто голово положение.

До края на полувремето играчите на Хайдук претендираха за още една дузпа, реферът обаче не посочи бялата точка за втори път. Не много добро представяне на "сините" в атака. Така тимът от Сплит има гол преднина до почивката в мача от втория предварителен кръг на ЛЕ.

След час игра съдията спря мача, тъй като феновете на домакините хвърлиха на терена бутилки и запалки, което със сигурност ще им коства тежко наказание.

Двубоят бе подновен след две минутна пауза, а секунди след това силен шут на Ерцег извън наказателното поле затрудни сериозно Митрев, но вратарят на "сините" изби.

До голове през втората част не се стигна, така всичко ще се реши на реванша. След боеве между фенове на двата тима преди първия двубой, палежи, задържания, спиране на играта и много борба по терена, развръзката остава за мача в България.

ХАЙДУК: 1. Стипица, 3. Лопез, 5. Хамза, 8. Влашич, 9. Футакш, 14. Радошевич, 23. Нижич, 27. Мемола, 32. Тудор, 50. Ерцег, 90. Генцоглу

ЛЕВСКИ: 21. Митрев, 3. Пиргов, 4. Горанов, 7. Нар, 8. Вутов, 10. Мапуку, 15. Прохазка, 19. Цветкович, 28. Яблонски, 30. Рошу, 71. Панайотов

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за първия ден на май - възможни непредвидени разходи за Скорпионите, новина ще изнерви Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за първия ден на май - възможни непредвидени разходи за Скорпионите, новина ще изнерви Стрелците
САМО В ПИК TV! Нинова разкри целите на БСП - защо Григорова и Йончева предадоха партията (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Нинова разкри целите на БСП - защо Григорова и Йончева предадоха партията (ВИДЕО)