ИЗВЪНРЕДНО: Драма на "Герена" - заралии шокираха "сините"...

148969
на 10.08.2019
ИЗВЪНРЕДНО: Драма на Герена - заралии шокираха сините...

Тук можеш да видиш най-новите казино игри от efbet (18+)

Левски загуби от Берое с 1:3 в мач от 5-ия кръг на шампионата. Срещата се проведе на "Герена" и предложи не малко любопитни моменти. Главен съдия на двубоя бе Николай Йорданов. Към момента "сините" са с 10 точки, а заралии вече с 9. В следващия кръг Левски ще гостува на Витоша, а Берое ще е домакин в спор с Ботев (Пд).

В началото на мача част от осветлението на стадиона угасна. Това доведе до около 20-минутно прекъсване на мача. Еуженио пък в 39-ата минута се разписа за гостите (някъде към 17-ата игрова минута). Последва многоминутно продължение на първото полувреме. Във въпросното добавено време дясната странична греда помогна на домакините в една от ситуациите, така до почивката резултатът бе 0:1.

Влезлият като резерва в срещата Мартин Камбуров се разписа за Берое в 54-ата минута - 0:2. В 67-ата минута Камбуров вкара за 3:0 в полза на гостите. Въпросният централен нападател има редица попадения срещу "сините" през годините и продължава тази си серия.

Мазурек в 75-ата минута вкара за крайното 1:3.

Силен двубой за играчите водени от Томаш.

ТИТУЛЯРИТЕ

ЛЕВСКИ: Миятович, Миланов, Д. Иванов, Рейш, Горанов, Райнов, Нашименто, Ст. Иванов, Здр. Димитров, Паулиньо, Робърта

Треньор: Петър Хубчев

БЕРОЕ: Перниш, Василев, Алкан, Бандаловски, Желев, Минчев, Цветков, Бригидо, Охене, Еуженио, Йосипович

Треньор: Александър Томаш

УНИКАЛЕН ПАНАИР! Министърът с най-дълбоко гърло Асен Василев нажежи до червено страстите в парламента. Депутат от ППДБ поиска изслушване на Борисов (ВИДЕО) УНИКАЛЕН ПАНАИР! Министърът с "най-дълбоко гърло" Асен Василев нажежи до червено страстите в парламента. Депутат от ППДБ поиска изслушване на Борисов (ВИДЕО)