ИЗВЪНРЕДНО! Драма пред 41 000 зрители! Бербо поведе "Жълтата армия"! А в 90-ата минута... (ОБНОВЕНА)

НАЙ-ВАЖНОТО

130664
на 17.11.2017
ИЗВЪНРЕДНО! Драма пред 41 000 зрители! Бербо поведе Жълтата армия! А в 90-ата минута... (ОБНОВЕНА)

Българският нападател - Димитър Бербатов, записа 90 минути в официалния си дебют за Керала Бластърс в днешното дерби с действащия шампион Атлетико де Колката. Мачът бе от първия кръг на индийското първенство и завърши при резултат 0:0

Стадион "Джавахарлал Неру" се пръскаше по шевовете. Всичките 41 000 места на съоръжението бяха заети. 36-годишният Бербатов показа, че ще е сред големите лидери на "Жълтата армия". Отборът ще се опита да стане първенец, детронирайки Атлетико.

WINBET – Ранно изплащане за брой голове за първи път в България! (18+)

А Митко имаше възможност в 90-ата минута на дербито да донесе 3 точки на своя тим, но вратарят на Атлетико де Колката парира опасен изстрел на Бербо.

Гостите пропуснаха много добро положение да се разпишат в началото на мача. Представянето на двата тима обаче беше равностойно, без много изгодни ситуации за гол,  и нулево равенство до почивката.

През второто полувреме, гостуващият тим, воден от легендата Теди Шерингам, стигна до няколко голови възможности, като веднъж и гредата помогна на домакините да запазят мрежата си суха. За 90 минути Бербо и съотборниците му пък създадоха само две по-сериозни положения за попадение. При едната от въпросните ситуации, в самия край на сблъсъка, Бербатов стреля опасно с глава, а стражът на гостите се намеси умело.

Така двубоят завърши при резултат 0:0! Пълни 90 минути за Димитър Бербатов. С отиграването си в края на мача, Бербо загатна, че ще радва публиката с добри ситуации при статични положения.

Димитър отново показа техника на високо ниво, като се очертава да е ключов играч на Керала и от представянето на Бербатов до голяма степен може да зависи крайното класиране на Бластърс за кампанията. Не случайно старши треньорът на Керала Бластърс Рене Мюленстийн засипа с похвали Димитър, още при пристигането на Берба в тима.

При малко повече шанс в 90-ата минута, Митко пък щеше да ознаменува официалния си дебют за индийския тим с ключов гол в дерби.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена - ето какво вещаят звездите за всяка зодия на Лазаровден САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена - ето какво вещаят звездите за всяка зодия на Лазаровден
Виктор Димчев пред ПИК TV: Борисов е преценил, че ППДБ ще са малкото братче на ДПС, а не големият ръжен в ръката на Агата (ВИДЕО) Виктор Димчев пред ПИК TV: Борисов е преценил, че ППДБ ще са малкото братче на ДПС, а не големият ръжен в ръката на Агата (ВИДЕО)