ИЗВЪНРЕДНО: Драматична победа за "армейците"

33839
на 01.11.2020
ИЗВЪНРЕДНО: Драматична победа за армейците

ЦСКА победи драматично с 1:0 Царско село на "Армията" в двубой от 11-ия кръг на шампионата. Главен съдия на мача бе Станимир Тренчев.

Грандът ЦСКА стигна до трите точки с гол в 90-ата минута на Юнус Санкаре, изключително прецизна асистенция на влезлият като резерва Али Соу.

Останаха впечатления обаче, че гостите в мача са ощетени от реферско отсъждане малко преди Соу да подаде към Санкаре. "Червените" пък могат да претендират за неотсъдена дузпа в също дискусионно положение, по-рано в срещата.

"Армейците" се представят много стабилно в Лига Европа тази кампания, но са колебливи в първенството напоследък. В момента начело на ЦСКА е Даниел Моралес, след треньорска промяна в гранда.

ЦСКА е вече с 18 точки във временното класиране на шампионата, а Царско село е с 13. В следващия кръг на първенството "червените" ще са гости на Монтана, а "царете" ще са домакини на Берое.

"Армейците" влязоха в днешния мач с не много традиционен стартов състав, в който липсваха част от големите лидери в сегашната селекция на гранда - Бусато, Юга, Тиаго, Йомов и Соу. В последствие някои от тях се появиха на терена като резерви.

Колеблив двубой за ЦСКА, но "армейците" стигнаха до трите точки. След края на срещата реферът Тренчев показа червен картон на капитана на гостите Реян Даскалов, след бурни претенции на Даскалов относно съдийството.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за съботния ден: Успехът е с Овните, добри приходи за Козирозите САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за съботния ден: Успехът е с Овните, добри приходи за Козирозите