ИЗВЪНРЕДНО! Екшън на "Лудогорец Арена"! В люто дерби - "орлите" с победа! А Моци и Мауридес... (ОБНОВЕНА)

160325
на 19.08.2018
ИЗВЪНРЕДНО! Екшън на Лудогорец Арена! В люто дерби - орлите с победа! А Моци и Мауридес... (ОБНОВЕНА)

Ето каква сума достигна Jackpot Cards, най-високият джакпот на efbet.com (18+)

Лудогорец победи с 1:0 ЦСКА в дерби от 5-ия кръг на Първа лига. Лидер във временното класиране е Левски с 13 точки, "армейците" са с 12 пункта, а "зелените" са с 10.

Вандерсон в 21-ата минута реализира единственото попадение в мача. След края на срещата се заформи меле на терена, в което главни действащи лица бяха Моци и Мауридес.

Марселиньо в 13-ата минута стреля силно от фаул, а Черниаускас парира кълбото. Малко по-късно и Мисиджан застраши вратата на гостите. В 18-ата минута след центриране на Тиаго от корнер, Перейра с глава прати топката на сантиметри от вратата.

Вандерсон в 21-ата минута се възползва от грешка в отбраната на ЦСКА и реализира - 1:0 за "орлите". Прецизно отиграване на Вандерсон Фариас и сериозна неточност във фаза защита на гостите.

Последваха несполучливи удари на Тиаго и Десподов от далечна дистанция.

В края на полувремето напрежението на терена стана огромно. В една от ситуациите Мауридес поиска дузпа, евентуална такава можеше да доведе и до втори жълт картон - респективно червен за Моци, съдията прецени, че няма основания да посочи бялата точка.

Секунди по-късно нападател на домакините удари в лицето бранител на ЦСКА, играта пък не беше спряна, а "зелените" стигнаха до опасна атака, в която обаче гол не падна.

1:0 за разградчани до почивката в люто дерби.

Солидна агитка подкрепи "червените" в спора. Чуха се и сериозни освирквания към Антон Недялков (бивш лидер в състава на "армейците"), който се подвизава в дербито като централен защитник за Лудогорец.

След подновяването на играта Мауридес Жуниор за ЦСКА и Мисиджан за "орлите" отправиха опасни удари. Между 55-ата и 60-ата минута Вандерсон и Натанаел пропуснаха да увеличат преднината на домакините.

"Червените" отвърнаха с опасен пробив на Тиаго. А в 64-ата минута Кешерю от близка дистанция шутира остро към вратата, стражът Черниаускас пък се намеси решително.

Тиаго в 77-ата минута от фаул нацели гредата.

Малко по-късно Малинов шутира силно от добра позиция, а при ситуацията останаха съмнения, че футболист на домакините играе с ръка в наказателното поле, дискусионно положение. Реферите обаче биха могли да преценят, че топката е отправена от прекалено близка дистанция и съприкосновение с ръка не следва да доведе до дузпа.

Мауридес в последните минути на двубоя пропусна да изравни.

След края на срещата се стигна до меле на терена, след като Моци се израдва бурно пред агитката на ЦСКА, а секунди по-късно именно централният нападател Мауридес Жуниор влезе в словесен спор с Козмин, довел до струпване на играчи и дежурни лица пред сектора с феновете на гостите.

В следващия кръг "зелените" ще премерят сили със Славия на "Васил Левски", а "армейците" приемат Верея.

Стартови състави:

Лудогорец: Браун - Натанаел, Недялков, Моци, Сисиньо, Дяков, Кампаняро, Вандерсон, Марселиньо, Мисиджан, Кешерю

Треньор:Пауло Аутуори

ЦСКА: Черниаускас - Лясков, Бодуров, Перейра, Секулич, Пинто, Бикел, Малинов, Тиаго, Десподов, Мауридес

Треньор: Нестор Ел Маестро

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ!!!

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 март - Близнаците могат да изгубят част от спестяванията си, емоцията е водеща за Скорпионите САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 март - Близнаците могат да изгубят част от спестяванията си, емоцията е водеща за Скорпионите
САМО В ПИК TV! Социологът Мира Радева: Бойко Борисов е с най-голям политически опит, разбирам защо не е обичан, но алтернативата е едни вдетинени 40-годишни мъже (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Социологът Мира Радева: Бойко Борисов е с най-голям политически опит, разбирам защо не е обичан, но алтернативата е едни вдетинени 40-годишни мъже (ВИДЕО)