BG EN

ИЗВЪНРЕДНО! "Ислямска държава” екзекутира руска разузнавачка!

ЧАС ПИК

ИЗВЪНРЕДНО! "Ислямска държава” екзекутира руска разузнавачка!

33366
на 11.05.2016
ИЗВЪНРЕДНО! Ислямска държава” екзекутира руска разузнавачка!
Автор:   ПИК

Елвира Караева се внедрила в терористична групировка от Кавказ и от четири години работила под прикритие в Сирия

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

„Ислямска държава” е екзекутирала руска разузнавачка, внедрена под прикритие в група терористи от Кавказ, съобщи телевизия „Фокс нюз”. Според източници на телевизията Елвира Караева е била агент на руското разузнаване и от 4 години е работила в структури на терористите в Сирия.

препоръчано

Предавала е сведения за подготвяни операции на „Ислямска държава”, както и данни за конспиративни квартири на разположение на терористите в райони, контролирани от правителствените сирийски войски. В резултат от нейни съобщения са били ликвидирани 7 терористи, а няколко операции  са били провалени.

Съобщава се още, че Караева е станала съпруга на един от терористите, но го е отровила след няколко месеца. Не е ясно как тя е била открита и дали е имало някакъв съдебен процес, съобщава се само за нейната екзекуция.

Превод: ПИК

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ГЕРБ представи управленска си програма „България 2030“ (ВИДЕО/ДОКУМЕНТ) ГЕРБ представи управленска си програма „България 2030“ (ВИДЕО/ДОКУМЕНТ)
ново
Днес: 35
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК