ИЗВЪНРЕДНО! Каква грешка! "Сините" на Топчо се сринаха! Лудогорец с победа в дербито

30621
на 30.11.2016
ИЗВЪНРЕДНО! Каква грешка! Сините на Топчо се сринаха! Лудогорец с победа в дербито

Дербито между Лудогорец и "Левски" се развиваше много добре за "сините", но в крайна сметка "орлите" стигнаха до пълен обрат в мача. "Зелените" водят с 9 точки разлика спрямо "Левски" във временното класиране и изглеждат абсолютни фаворити за титлата в Първа лига, към момента. "Сините" са на втората позиция в шампионата.

Гостите поведоха в 6-ата минута на мача, когато Тунде Адениджи се възползва от грешка на Моци и реализира - 0:1. Владо Стоянов, подобно на Козмин, също не реагира прецизно в ситуацията. Само 10 минути по-късно "сините" претендираха за дузпа след изстрел на Прохазка. Столичани имат претенции за игра с ръка на играч на домакините в ситуацията. В 23-ата минута гол на Аниете бе отменен поради засада. Футболистите на Лудогорец създадоха няколко положения пред вратата на гостите, но през първото полувреме тактиката на Топузаков сработи и гостите имаха преднина до почивката.

В началото на втората част "сините" заиграха прекалено защитно. Стигна се до греда след изстрел на Кафу с глава. След това Дяков бе близо до изравнително попадение. Така се стигна до 70-ата минута, когато Вандерсон се възползва от грешка на Веселин Минев в отбрана и с след изстрел с глава изравни 1:1. Влезлият като резерва Марселиньо реализира ключов гол за "зелените" в 81-ата минута, оформяйки крайното 2:1.

Владо Стоянов успя да се реваншира на тима си за неточността при попадението на Адениджи, реагирайки много прецизно при опасен изстрел на Тунде в 89-ата минута на дербито. Лудогорец е фаворит за спечелването на поредна титла в шампионата.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 май - Скорпионите са във върховата си форма, Водолеите да не се вживяват в личните си проблеми САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 май - Скорпионите са във върховата си форма, Водолеите да не се вживяват в личните си проблеми
САМО В ПИК TV! Борисов с първи думи за катастрофата с Кирил Петков (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Борисов с първи думи за катастрофата с Кирил Петков (ВИДЕО)