ИЗВЪНРЕДНО: Кери със страхотен мач за ЦСКА, "армейците" застигнаха Локо (Пд)

68369
на 07.03.2020
ИЗВЪНРЕДНО: Кери със страхотен мач за ЦСКА, армейците застигнаха Локо (Пд)

Free Bet Бонус за специалистите в Спортните Залози на efbet.com (18+)

ЦСКА победи като домакин с 2:0 Берое в мач от 24-я кръг на родния футболен шампионат. Греъм Кери реализира 2 красиви попадения в срещата проведена на "Армията".

Крилото се разписа от фаул в 59-ата минута след много прецизен шут. В 72-ата минута Кери отново бе точен, с мощен изстрел.

2 гола на гостите бяха отменени съответно поради засада и фаул. Домакините пък поискаха на 2 пъти дузпа, а реферът не посочи бялата точка. Може да се каже, че и в четирите визирани ситуации, главният съдия на двубоя Ивайло Стоянов не сгреши.

Във временното класиране "армейците" се изравняват по-точки с Локомотив (Пловдив). Левски пък е на четвъртата позиция с точка по-малко от "червените" и Локо, но "сините" са с мач по-малко. Лидер в подреждането и фаворит за титлата е Лудогорец. Берое ще се бори за влизане в Топ 6 на първенството тази кампания.

ТИТУЛЯРИТЕ

ЦСКА: 13. Бусато, 19. Турицов, 28. Гълъбов, 26. Антов, 18. Мазику, 15. Малинов, 5. Анита, 8. Кери, 24. Белтраме, 10. Евандро, 23. Ахмедов

Треньор: Милош Крушчич

БЕРОЕ: 12. Перниш, 59. Тоуба, 5. Мезаг, 25. Ангелов, 27. Стоянов, 22. Мантека, 17. Конте, 20. Фуртадо, 10. Макоута, 7. Фонкьо, 11. Фал

Треньор: Димитър Димитров