ИЗВЪНРЕДНО: "Трикольорите" ни с неприятно поражение...

53848
на 17.09.2019
ИЗВЪНРЕДНО: Трикольорите ни с неприятно поражение...

Free Bet Бонус за специалистите в Спортните Залози на efbet.com (18+)

България загуби с 1:3 гейма от Италия в мач от Европейското по волейбол за мъже. Срещата се проведе във Франция. Нашите национали завършват на трето място в Група А и на осминафиналите най-вероятно ще бъдат гости на Словения.

Стартов състав на България: Сеганов, Соколов, Атанасов, Скримов, Гоцев, Йосифов - Салпаров - либеро

Селекционер: Силвано Пранди

"Лъвовете" направиха много силен първи гейм и го спечелиха с 25:22. В състава на Италия личат звездни имена като Хуанторена и Зайцев. Супер начало на спора за "трикольорите" ни.

25:23 за италианците във втория гейм. Оспорвана волейболна битка.

25:21 за Италия в третата част. България загуби четвъртия гейм много неприятно - 17:25.

Така нашите ще имат трудна задача в предстоящите 1/8-финали на големия форум.

Соня Момчилова пред ПИК TV за закона за дезинформацията: Опасно е безогледно да се налага контрол и цензура. С каква експертиза министри и ДАНС ще преценяват кое е истина?! (ВИДЕО) Соня Момчилова пред ПИК TV за закона за дезинформацията: Опасно е безогледно да се налага контрол и цензура. С каква експертиза министри и ДАНС ще преценяват кое е истина?! (ВИДЕО)