ГОРЕЩО
РЕШИ СЕ! Гюров тръгва към президентските избори - ето какво го издаде
ПРОСТА АРИТМЕТИКА: Демерджиев е придобивал по 1,32 имота на месец - да не е бил адвокат на султана на Бруней
СЛЪНЧЕВО УТРО! Облаци се трупат следобед, идват валежи с гръмотевици (КАРТИ)
Анализатор предупреди опозицията ДА СИ ОПИЧА АКЪЛА: Ако ПП и ДБ закъснеят с кандидатурата си за президент, победа на Йотова ще БЕТОНИРА Радев
Колтуклиева безпощадна след извинението на депутатката Ирина: Късно е, г-жо Асиова-Диамант. Когато стане лично, е непростимо. Партийна белина, която само подчертава петната, не ги премахва. Страх!
ЧАС ПИК
Извънредно! Кметът на Пловдив Иван Тотев е даден на прокуратурата от Бареков заради хотела и палата си (документ)
28915
на 19.08.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Евродепутатът и лидер на "България без цензура" (ББЦ) Николай Бареков отдавна е подал сигнал до прокуратурата за хотела и палата на кмета на Пловдив Иван Тотев. Той сезира държавното обвинение още през юли 2013 година, припомнят от пресцентъра на партията.
препоръчано
Сигналът е за три сделки с "Главболгарстрой" на стойност над 10 млн. лв.
Фирмата подписва обратен договор с майката на кмета за строеж на къща и на хотел, с което Тотев влиза в конфликт на интереси.
По-рано днес гръмна жесток скандал, свързан с Тотев, за който ПИК ви информира (вижте подробности в "Още по темата").






