ИЗВЪНРЕДНО: Кошмарно поражение за "сините"

95857
на 01.08.2019
ИЗВЪНРЕДНО: Кошмарно поражение за сините

Левски загуби разгромно като домакин от АЕК Ларнака в двубой-реванш от втория квалификационен кръг на Лига Европа. Мачът на "Герена" завърши при резултат 0:4. И четирите попадения реализира Иван Тричковски. Поради наказание на родния клуб, на трибуните бяха допуснати само деца до 14-годишна възраст.

"Сините" инкасираха тежко поражение и в първата среща с АЕК - 0:3 в Кипър. Така Левски отпада от турнира.

Гостите поведоха с гол на Тричковски от дузпа в 8-ата минута. Бялата точка беше посочена за нарушение на Райнов. Преди това Робърта пропусна от добра позиция за Левски. Тиам пък получи контузия и бе принудително заменен.

АЕК организира много класна контраатака в 29-ата минута, а Иван Тричковски с прецизен изстрел реализира - 2:0 за гостите, асистенция на Яну.

Тричковски оформи хеттрика си, бележейки в 75-ата минута - 0:3. Иван Тричковски продължи головият си рецитал, вкарвайки в 82-ата минута за 4:0 за АЕК.

ТИТУЛЯРИТЕ

ЛЕВСКИ: Миятович, Горанов, Найденов, Д. Иванов, Рейш, Тиам, Райнов, Паулиньо, Робърта, Костов, Ст. Иванов

Треньор: Петър Хубчев

АЕК ЛАРНАКА: Тоньо Рамирес, Труйолс, Майсов, Раул, Хевел, Тричковски, Яну, Гонзалес, Састре, Начо Касес, Акоран

Треньор: Иманол Идиакес

Лют дебат в парламента за Ф-16. Подписали ли са робите, за да ги защитават господарите от САЩ Лют дебат в парламента за Ф-16. Подписали ли са робите, за да ги защитават господарите от САЩ