ИЗВЪНРЕДНО! Мапуку изригна за Левски! Синя класика - Делио Роси безпогрешен

15143
на 18.08.2017

Тук можеш да видиш най-новите казино игри от efbet (18+)

Левски продължава победния си ход с Роси. 6 от 6 точки за Делио начело на "сините". След домакинската победа с 2:0 над Дунав, Левски записа и успех с 3:0, но при визита срещу Пирин.

Влезлият като резерва Мапуку вкара и трите гола за "сините" срещу "орлетата". Попадения в 74-ата, 80-ата и 90-ата минута. Между головете Сандев от домакините получи червен картон за нарушение срещу Обертан.

През първото полувреме и двата тима не създадоха чисти положения за попадение, а Пирин можеше да поведе малко преди първия гол на Жуниор Мапуку. "Орлетата" имат 5 точки от началото на шампионата. "Сините" са с 10 пункта след 5 изиграни от тях срещи.

ПИРИН (БЛАГОЕВГРАД) - ЛЕВСКИ (СОФИЯ) 0:3
0:1 Мапуку (74)
0:2 Мапуку (80)
0:3 Мапуку (90)

ПИРИН: Благой Макенджиев, Александър Башлиев, Румен Сандев, Стилиян Николов, Юлиян Попев, Антон Костадинов, Тодор Паланков, Тодор Траянов, Радослав Кирилов, Даниел Младенов, Станислав Костов

ЛЕВСКИ: Божидар Митрев, Милош Цветкович, Димитър Пиргов,  Давид Яблонски, Иван Горанов, Васил Панайотов, Жорди Гомес, Роман Прохазка, Габриел Обертан, Антонио Вутов, Сержиу Буш

Стадион: "Христо Ботев", Благоевград
Съдия: Николай Йорданов