92466
на 15.02.2018
ИЗВЪНРЕДНО! Милан шокира Лудогорец! Тежък удар по орлите (ОБНОВЕНА)

Тук можеш да видиш най-новите казино игри от efbet (18+)

Лудогорец загуби от Милан с 0:3 в първи 1/6-финален двубой от Лига Европа. Успех за Гатузо и компания срещу подопечните на Димитър Димитров. Головете реализираха Кутроне в 45-ата минута, Родригес от дузпа в 64-ата минута и Борини в 90-ата минута.

Лукоки и Шверчок пропуснаха да се разпишат от добри ситуации за домакините, а Кутроне в 45-ата минута се оказа най-съобразителен при центриране в наказателното поле на "орлите" и с глава прати топката в мрежата. Така след равностойна игра и повече шанс за "росонерите" пред гола, Милан водеше с попадение преднина до почивката на "Лудогорец Арена".

Отборът на Астана, ръководен от Станимир Стоилов, пък инкасира домакинско поражение в 1/16-финалите на надпреварата. Астана загуби с 1:3 от Спортинг Лисабон. Подопечните на Мъри поведоха с гол в 7-ата минута, а португалците осъществиха обрат с попадения в 48-ата (от дузпа), 50-ата и 55-ата минута. Играч на казахстанския отбор получи червен картон в 62-ата минута. По този начин ребусът пред Стоилов преди реванша е сериозен.

В 54-ата минута в Разград Дяков разтресе гредата, кълбото обаче не пожела да влети в мрежата. Така се стигна до 64-ата минута, когато влезлият като резерва Родригес реализира от дузпа - 0:2. Бялата точка бе посочена за фаул на Моци срещу Кутроне. Борини в 90-ата минута бе точен за 0:3. По този начин 7-кратните европейски клубни шампиони имат сериозен аванс преди реванша в Милано, следващата седмица.

СТАРТОВИ СЪСТАВИ:

ЛУДОГОРЕЦ: 33. Ренан, 4. Сисиньо, 8. Лукас Саша, 12. Анисе, 18. Дяков, 30. Моци, 32. Пластун, 70. Шверчок, 84. Марселиньо, 92. Лукоки, 93. Мисиджан

МИЛАН: 99. Дунарума, 2. Калабрия, 5. Бонавентура, 8. Сусо, 10. Чалханоглу, 13. Романьоли, 19. Бонучи, 20. Абате, 21. Билия, 63. Кутроне, 79. Кесие

САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за 28 март - Близнаците завладени от добро настроение, изкушения дебнат Стрелците САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за 28 март - Близнаците завладени от добро настроение, изкушения дебнат Стрелците
ЕКШЪН! Тошко Йорданов разби ППДБ: Христо Иванов утвърди списъка на ГЕРБ за служебни премиери! Обслужи и ДПС. Излизаше тъжен от кабинета на Пеевски - не знам защо, при положение че е седял на мекичко и е пил кафе (ВИДЕО) ЕКШЪН! Тошко Йорданов разби ППДБ: Христо Иванов утвърди списъка на ГЕРБ за служебни премиери! Обслужи и ДПС. Излизаше тъжен от кабинета на Пеевски - не знам защо, при положение че е седял на мекичко и е пил кафе (ВИДЕО)