ГОРЕЩО
Испания с чиста мрежа срещу Австрия
НОВИ РАЗКРИТИЯ за отвличането на 11-годишното момиче: Мъжът има нож в себе си, способен е да ѝ навреди
Антон Кутев с ПОСЛЕДНИ новини за СИТУАЦИЯТА С ПАРИТЕ на държавата
ОТ ПЕРЛА В КОРОНАТА ДО ТРЪН В ОЧИТЕ: Newsweek представя 5 сценария за бъдещето на Крим
ШОУ В НС! Подиграха жестоко Венко Сабрутев - патосът му бил в погребален стил като на служител от плевенски обреден дом (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Момче е скочило от блок 50 в Студентски град. Инцидентът е станал по-рано днес, съобщи Glas.bg. Младежът е издъхнал намясто.
Районът бе отцепен от полицията. Предстои да се изясни дали става въпрос за самоубийство, или някой е бутнал момчето.
По-рано стана ясно, че 37-годишен мъж се е хвърлил от 7-я етаж на блок в жк "Струмско" в Благоевград и е загинал намясто. Мъжът е бил изпаднал в депресия в последните дни, което вероятно е довело до решението да сложи край на живота си.
Междувременно курсантът от МВР, който бе издирван повече от 10 дни, бе открит обесен.
препоръчано


