ИЗВЪНРЕДНО! Неочаквана драма на "Лудогорец Арена"! Изненадата голяма

75414
на 29.07.2017
ИЗВЪНРЕДНО! Неочаквана драма на Лудогорец Арена! Изненадата голяма

Разтърсван от конфликти, отборът на Локо Пловдив съумя да сътвори сензация в 3-ия кръг на шампионата. Поредица от скандални моменти при "смърфовете" преди гостуването на тима в Разград.

И нулево равенство между Лудогорец и Локомотив в двубой от първенството. На разградчани предстои важен мач-реванш с Апоел Беер Шева в Шампионска лига, в сряда. Първата среща завърши с победа за израелците. Сега "зелените" имат да заличават пасив от 0:2.

А сензацията на кръга в Първа професионална лига е факт, Лудогорец не съумява да надвие Локо (с изпусната от Жоао Паоло дузпа в началото на сблъсъка). "Смърфовете" са с 5 точки след 3 кръга, а "зелените", които са фаворити за титлата в шампионата имат 4 пункта при 2 изиграни двубоя.

ЛУДОГОРЕЦ: 33. Ренан, 19. Василев, 8. Лукас Саша, 32. Пластун, 5. Терзиев, 10. Кампаняро, 12. Анисе, 11. Кишада, 92. Лукоки, 93. Мисиджан, 37. Жоао Паоло

ЛОКО ПД: 1. Пиргов, 71. Крумов, 22. Николов, 2. Бедиме, 19. Велковски, 17. Траянов, 20. Пауло Серджио, 39. Умарбаев, 7. Бакалов, 77. Мартинович, 10. Марчев

По-рано днес Берое и Пирин също завършиха наравно. 1:1 между заралии и "орлетата". Попадение на Благов за гостите в 18-ата минута и на Райнов за Берое в 25-ата минута. И червен картон на Костадинов от благоевградчани в 80-ата минута на мача.

Сензацията, която поднесоха "смърфовете" дава добри шансове на ЦСКА и Левски. "Червени" и "сини" са основните претенденти на "орлите" в шампионата. В неделя "армейците" гостуват на Ботев, а Левски домакинства на Витоша. Считаше се, че "зелените" ще направят ранен щурм към титлата, откъсвайки се с огромна преднина спрямо конкурентите си, двубоят на "Лудогорец Арена" тази вечер обаче запазва интригата в първенството напълно.

Срещите са съответно от 18:45 часа и 21:00.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 май - Близнаците да си наложат спокойствие, Козирозите да се пазят от скандал с брачната половинка САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 май - Близнаците да си наложат спокойствие, Козирозите да се пазят от скандал с брачната половинка
Проф. Антоанета Христова с ЕКСПЕРТЕН АНАЛИЗ пред ПИК TV: ГЕРБ, ДПС и ППДБ потискат кампанията, защото разчитат на твърдите си ядра! Нови компромати - в седмицата преди вота (ВИДЕО) Проф. Антоанета Христова с ЕКСПЕРТЕН АНАЛИЗ пред ПИК TV: ГЕРБ, ДПС и ППДБ потискат кампанията, защото разчитат на твърдите си ядра! Нови компромати - в седмицата преди вота (ВИДЕО)