ИЗВЪНРЕДНО! Нов "кошмар" за "лъвовете"! ("ОТНЕСОХМЕ" 21 ГОЛА В СЕРИЯ)

НАЙ-ВАЖНОТО

59704
на 10.10.2016
ИЗВЪНРЕДНО! Нов кошмар за лъвовете! (ОТНЕСОХМЕ 21 ГОЛА В СЕРИЯ)

Отново "гол след гол" във вратата на родните национали. Срамна серия на "лъвовете"! Инкасирахме разгромно загуба и от тима на Швеция. 3:0 за домакините. Нашият тим е с 3 точки към момента в групата и шансовете ни за класиране за Мондиал 2018 не изглеждат добри.

Двубоят започна с груба грешка на родните национали в защита, още в 6-тата минута. В ситуацията нападател на домакините стреля с глава от близка дистанция, а вратарят Стоянов показа много добър рефлекс и парира топката.

В 22-та минута се стигна до нова неточност в отбрана, а Божиков с решителна намеса предотврати сериозни проблеми за стража Владислав Стоянов в положението.

Васил Божиков впечатли и в 34-тата минута с невероятна проява, защитникът парира коженото кълбо точно, когато изглеждаше, че топката ще влети в мрежата.

Тойвонен обаче в 39-та минута бе най-съобразителен при разбъркване в наказателното ни поле и реализира - 1:0.

Малко след попадението, Ивелин Попов остана сам срещу вратаря на гостите. Последва обаче уникален пропуск на Попето. А в 43-а минута Хийемарк реализира. Така вместо "лъвовете" да изравнят, резултатът стана 2:0. При този резултат завърши първото полувреме.

Линдельоф в 58-та минута направи резултатът класически. Отново "гол след гол" във вратата на нашия тим! Вече пети пореден мач българските национали инкасират огромен брой попадения - 21 общо за въпросните срещи. Престъпление срещу родния футбол!?

Ивелин Попов в 68-а минута пропусна добра възможност да реализира попадение за "лъвовете", а малко след това и домакините не съумяха да отбележат при опасна ситуация.

До края на мача шведите пропуснаха да направят резултатът още по-разгромен. Така срещата завърши с победа с 3:0 за домакините.

ШВЕЦИЯ: 1. Робин Олсен, 16. Емил Крафт, 3. Виктор Линдельоф, 4. Андреас Гранквист, 5 Мартин Олсен, 21. Джими Дурмаз, 15. Оскар Хийемарк, 8. Албин Екдал, 10. Емил Форсберг, 9. Маркус Берг, 20. Ула Тойвонен

БЪЛГАРИЯ: Владислав Стоянов, Страхил Попов, Александър Александров, Антон Недялков, Васил Божиков, Георги Костадинов, Симеон Славчев, Светослав Дяков, Ивайло Чочев, Георги Миланов, Ивелин Попов

Хороскопът на Алена за петък: Трудности заради роднини за Близнаците, възможни измами за Лъвовете Хороскопът на Алена за петък: Трудности заради роднини за Близнаците, възможни измами за Лъвовете