ИЗВЪНРЕДНО! Огромна драма в Индия - Бербо със супер гол, но... (ВИДЕО)

30565
на 08.02.2018

Голяма футболна драма в Индия. Димитър Бербатов забоде първия си гол в официален мач за Керала. Митко реализира ювелирно попадение за Бластърс, но тимът не съумя да стигне до победа.

Бербо и съотборниците му завършиха при резултат 2:2 като гости на АТК. Балдвинсон изведе Керала напред с попадение в 33-ата минута, Тейлър обаче изравни в 38-ата минута. Бербатов бе точен в 55-ата минута, а Торп в 75-ата минута вкара за крайното 2:2.

Към момента Керала Бластърс е на пето място в класирането на индийското първенство. Отборът е с актив от 21 точки след 15 изиграни мача като е много вероятно да пропусне финалния етап на първенството.

За Керала предстоят 3 ключови срещи, тимът ще се опита да спечели 9 пункта в тях, за да влезе в Топ 4 на подреждането и да продължи в борбата за титлата през финалната фаза на кампанията.

Хороскопът на Алена за петък: Трудности заради роднини за Близнаците, възможни измами за Лъвовете Хороскопът на Алена за петък: Трудности заради роднини за Близнаците, възможни измами за Лъвовете