ИЗВЪНРЕДНО! Огромна драма в Разград! Скандал след скандал! Исторически миг за "червените", а Лудогорец... (ОБНОВЕНА)

НАЙ-ВАЖНОТО

211243
на 05.11.2017
ИЗВЪНРЕДНО! Огромна драма в Разград! Скандал след скандал! Исторически миг за червените, а Лудогорец... (ОБНОВЕНА)

Скандален мач на "Лудогорец Арена" в Разград. ЦСКА постига историческа първа победа срещу "орлите" в шампионата - 2:1. "Зелените" остават лидери във временното класиране на първенството, а "червените" са вече на само 2 точки пасив от Лудогорец.

Кампаняро откри за домакините в началото на второто полувреме, след това Каранга изравни, малко по-късно Фернандо беше изгонен, спорна ситуация. Меркадо в 72-ата минута донесе победата на "армейците", а в края на срещата гостите претендираха за дузпа, която обаче реферът не отсъди.

Скандални моменти с феновете на "червените", които се опитаха да пробият "аквариума", както самите привърженици наричат съоръжението за агитката на гостите на "Лудогорец Арена". От ЦСКА може да имат и сериозни претенции относно неотсъдена дузпа за нарушение срещу Меркато и показването на червения картон на Фернандо Каранга.

В първите 30 минути на мача се стигна до само едно чисто положение за гол. В 7-ата минута Манолев подаде прецизно към Тиаго Родригес, а Тиаго от близка дистанция шутира покрай лявата странична греда. До края на полувремето гол на "червените" бе отменен поради засада, а Мисиджан пропусна да реализира от много изгодно за "зелените" положение. Така двата тима се оттеглиха на почивката при нулево равенство.

4 минути след подновяването на играта Марселиньо проби по лявото крило, подаде към Кампаняро и последният вкара - 1:0.

"Червените" отговориха в 58-ата минута, когато Тиаго Родригес центрира към Фернандо Каранга и бразилецът с глава изравни - 1:1.

В 68-ата минута Каранга получи втори жълт картон и респективно червен. Съприкосновение между Фернандо и Моци завърши с изгонване на Каранга. Дискусионна ситуация.

"Армейците" бяха бесни. В 71-ата минута Меркадо реализира фамозен гол - 1:2. Домакините не съумяха да изравнят, съдията можеше да даде дузпа за ЦСКА в края на срещата, но не посочи бялата точка, така двубоят завърши при резултат 1:2. Лудогорец инкасира първо поражение от "червените" в първенството и битката около първото място в шампионата се завързва.

ЛУДОГОРЕЦ: 1. Броун, 6. Натанаел, 4. Сисиньо, 32. Пластун, 30. Моци, 18. Дяков, 12. Анисе, 10. Кампаняро, 84. Марселиньо, 92. Лукоки, 93. Мисиджан

ЦСКА: 30. Черниаускас, 3. Недялков, 5. Бодуров, 6. Пинто, 9. Каранга, 10. Кулма, 11. Манолев, 15. Малинов, 20. Тиаго, 23. Дюлгеров, 25. Барт

УНИКАЛЕН ПАНАИР! Министърът с най-дълбоко гърло Асен Василев нажежи до червено страстите в парламента. Депутат от ППДБ поиска изслушване на Борисов (ВИДЕО) УНИКАЛЕН ПАНАИР! Министърът с "най-дълбоко гърло" Асен Василев нажежи до червено страстите в парламента. Депутат от ППДБ поиска изслушване на Борисов (ВИДЕО)