ГОРЕЩО
Вечно дерби с двойна цена - чест за Левски, Европа за ЦСКА
Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Хлад, порои и гръмотевици удрят България, лятото още го няма (ВИДЕО)
УБИЙСТВЕНА ИРОНИЯ: Страшно разочарование - по студията никой не кани младите специалисти по бюджета от декември миналата година
НЕ ПОДЦЕНЯВАЙТЕ ВРЕМЕТО: Дъжд и гръмотевични бури връхлитат страната. 11 области с жълт код за опасни валежи (КАРТИ)
Бившата жена на Емил Дечев с тежък въпрос: Политик или магистрат е?
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В 11 района на Амурската област беше въведен режим на извънредна ситуация, поради неблагоприятните климатични условия, предаде Газета ру, позовавайки се на решение на комисията по извънредните ситуации и пожарна безопасност в региона, пише "Фокус".
препоръчано
”Въведен е режим на извънредна ситуация, поради лошите климатични условия и ще продължи до нормализацията на обстановката в засегнатите Архарински, Бурейски, Благовещенски, Белогорки, Михайловски, Тамбовски, Серишевски, Мазановски, Ромненски, Константиновски и Завитински район”, заяви Министерството на извънредните ситуации.
Агенция "Митници" е с нов шеф
20048
преди 2 часа
Кметът на Варна измисли схема как да сече дървета, за да не пречат на бетона
37463
преди 3 часа
ПРАЗНИК: Отбелязваме паметта на един скромен Божи угодник
20306
преди 4 часа


