ГОРЕЩО
ЯСНО И ТИХО! Слънцето напича лятно, но следобедните дъждове с гръмотевици и градушки идват ОТНОВО (КАРТИ)
Доц. Стойчо Стойчев за президентските избори: Нищо не е в кърпа вързано и нищо не е сигурно!
НАПРАВИ ГО НА МАРМАЛАД! Божанков съсипа Кокорчо с този пост и му поиска оставката: Рейтингът му е дъно
Бутнаха мъж от Лъвов мост в София
Ето какво каза Олег Невзоров след разпита
ЧАС ПИК
Извънредно! Пореден обир на банкомат в столицата, откраднати са 60 хил. лева
16913
на 22.02.2014
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пореден обир на банкомат беше извършен снощи в столицата, съобщава Нова ТВ.
препоръчано
Той се намира в магазин за хранителни стоки в квартал „Банишора”.
Взети са 60 хил. лева. Обирът е станал в 20:00 ч.
Според разкази на очевидци двама младежи с шапки с козирки са извършили обира.
Странното е, че обирът е станал от вътрешната страна на магазина и пред очите на доста клиенти и служители. Крадците са избягали с черен автомобил, който ги е чакал отпред.
От МВР предполагат, че става въпрос за вътрешен човек, тъй като банкоматът не е бил разбиван, а е бил отворен с ПИН код.
Това е трети обир на банкомат в столицата само за последната седмица.


