ГОРЕЩО
АСЕНЕ, ИЗДЪНКИТЕ ТИ СЕ ПОМНЯТ! Осмяха лидера на ПП и асистираната му политическа репродукция
ЛЮБОПИТНО! Бойко Борисов дарил на Радев 500 евро
Португалия без Роналдо срещу Мексико в исторически мач на обновения „Ацтека“
УМИЛИТЕЛЕН ДУЕТ: Кокорчо с цицоресто джензи облъчват ефира с банални опорки. Василев готов да коли и беси, ако му се даде власт
РЕАНИМАЦИЯТА Е НАПРАЗНА! Божанков ПРОЧЕТЕ ПРИСЪДАТА на бившата си партия БСП: Там всичко е приключило
Епицентър
ИЗВЪНРЕДНО! Радев освободи Петър Тодоров като главен секретар на МВР - ето кого назначи на негово място
61175
на 08.09.2023
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Държавният глава Румен Радев подписа днес указ за освобождаването на главен комисар Петър Тодоров от длъжността на главен секретар на Министерството на вътрешните работи, съобщиха от прессекретариата на президентството.
С друг свой указ президентът назначава главен комисар Живко Коцев на поста.
препоръчано
Досегашният главен секретар Петър Тодоров подаде оставка, след като тя му беше поискана от сглобката и от министъра на външните работи Калин Стоянов.
Румен Радев обаче първоначално отказа да подпише указ за освобождаването му с мотива, че кабинетът се движи по "онзи запис", в който се говореше за овладяване на службите.


