ИЗВЪНРЕДНО! Радост за Лудогорец и Арсенал (ВПЕЧАТЛЯВАЩИ РЕЗУЛТАТИ В ШЛ)

НАЙ-ВАЖНОТО

19339
на 06.12.2016

Радост за Лудогорец и Арсенал в Шампионска лига. След изиграването на последните срещи от група "А" на турнира, "топчиите" печелят първото място в карето, а "зелените" заемат третата позиция и продължават в Европа, в пресявките на ЛЕ.

Разгромна победа на Арсенал с 4:1 над Базел. И изненадващо 2:2 между ПСЖ и Лудогорец в Париж.

WINBET – забавление онлайн с над 2000 слот игри! (18+)

"Орлите" изиграха един от най-силните си мачове. Мисиджан изведе Лудогорец напред в 15-ата минута срещу ПСЖ, прецизна асистенция на Натаниел в ситуацията. В 61-ата минута Кавани реализира красив гол.

Осем минути по-късно гостите отвърнаха също с попадение - красавец. Кафу подаде към Вандерсон остра топка в наказателното поле, а последният прати кълбото в десния ъгъл на вратата, гредата помогна на Лудогорец и резултатът стана 1:2. Ди Мария в добавеното време на срещата изравни за 2:2.

Тиаго Силва уцели 2 греди в мача, а домакините имаха и претенции за неотсъдена дузпа.  Разградчани от своя страна пропуснаха да запишат първа победа като гости в групите на Шампионска лига, но продължават напред в ЕКТ.

Равенството отвори шансове на Арсенал за първото място в групата. "Топчиите" оползотвориха ситуацията и победиха с 4:1 Базел в Швейцария. Хеттрик на Лукас Перес в мача и един гол на Аейоби за успеха на "артилеристите". Думбия пък реализира почетното попадение в двубоя за домакините.

Арсенал се класира на първата позиция в групата, ПСЖ заема второто място, Лудогорец завършва на третата позиция, а тимът на Базел е последен в класирането на карето. "Орлите" продължават в ЕКТ като ще участват в пресявките на Лига Европа.

ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Големи житейски промени за Раците, Близнаците - разсеяни в офиса ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Големи житейски промени за Раците, Близнаците - разсеяни в офиса
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV: Първи парламентарен контрол на служебното правителство - БСП питаха Главчев за Бузлуджа (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV: Първи парламентарен контрол на служебното правителство - БСП питаха Главчев за Бузлуджа (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА)