ИЗВЪНРЕДНО! Роналдо с нов удар! Реал лидер в Примера, а Кристиано...

12622
на 26.11.2016

Надпреварата за Златната топка вече изглежда решена. Кристиано Роналдо нанася нов удар на футболния терен. КР7 реализира и двата гола за успеха на "белия балет" с 2:1 в мача със Спортинг Хихон.

В 5-ата минута Роналдо бе точен от дузпа, а в 18-ата минута удвои преднината на домакините. Гостите реализираха в 35-ата минута, но не съумяха да стигнат до обрат в срещата. Двубоят се игра при тежки метеорологични условия.

След срещата Реал е лидер в класирането на шампионата. "Белите" имат 33 точки. Барселона е на второто място във временното подреждане с 26 пункта. Каталунците са с мач по-малко. Спортинг Хихон има 9 точки.

След уникалното представяне на Роналдо в дербито с Атлетико наскор и успехите на КР7 по-рано през сезона,  Кристиано се превръща в топ фаворит за спечелване на Златната топка тази година.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за първия ден на май - възможни непредвидени разходи за Скорпионите, новина ще изнерви Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за първия ден на май - възможни непредвидени разходи за Скорпионите, новина ще изнерви Стрелците
САМО В ПИК TV! Нинова разкри целите на БСП - защо Григорова и Йончева предадоха партията (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Нинова разкри целите на БСП - защо Григорова и Йончева предадоха партията (ВИДЕО)