ИЗВЪНРЕДНО: "Сините" победиха "царете"

59848
на 24.11.2019
ИЗВЪНРЕДНО: Сините победиха царете

Левски победи с 2:0 като домакин Царско село в двубой от 17-ия кръг на efbet Лига. Головете в срещата на "Герена" отбелязаха Робърта и Иванов.

В 27-ата минута Найджъл Робърта се разписа от близка дистанция - 1:0 за домакините, Ст.Иванов и Паулиньо също имат голям принос в головата атака.

Станислав Иванов вкара с прецизен изстрел в 39-ата минута - за крайното 2:0, асистенция на Алар.

"Сините" са втори в класирането на шампионата с пасив от 7 точки спрямо Лудогорец (лидер във временната таблица), "царете" пък са на 12-ата позиция.

Домакините стартираха с четирима подчертано атакуващи футболисти в мача - Паулиньо, Ст. Иванов, Робърта и Алар.

В следващия кръг Левски ще гостува на Берое, а Царско село ще е домакин на Ботев (Пловдив).

Титулярите:

Левски: Милан Миятович, Живко Миланов, Холмар Ейлофсон, Нуно Рейш, Иван Горанов, Хали Тиам, Мартин Райнов, Паулиньо, Станислав Иванов, Найджъл Робърта, Дени Алар;

Треньор: Петър Хубчев

Царско село: Джони Пласид, Йордан Минев, Веселин Минев, Густаво Карбониери, Мартин Кавдански, Реян Даскалов, Серкан Юсеин, Антонио Георгиев, Уесли Ната, Андерсон, Родни Антуи;

Треньор: Никола Спасов

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена - ето какво я очаква всяка зодия в празничния ден САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена - ето какво я очаква всяка зодия в празничния ден