ГОРЕЩО
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Алексадър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
ВРЕМЕ ЗА ПЛАЖ! Слънцето напича, валежи са възможни следобед само на изток и над планините (КАРТИ)
Тенис
ИЗВЪНРЕДНО! След 5-часовата драма! Гришо с разтърсваща фраза! Димитров призна: Аз...
104135
на 27.01.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Гришо Димитров загуби от Рафаел Надал с 2:3 сета в полуфинал в Мелбърн! Мачът продължи 5 часа. Рафа отива на финал с Федерер, а ето какво споделя Григор след гладиаторската битка.
"Не е лесно да загубиш такава среща. Със сигурност съм разочарован, че не победих. Но оставам с положително чувство и с високо вдигната глава.
препоръчано
Оставих сърцето си на корта!
Записах втори полуфинал в турнир от Големия шлем. Аз имам план и ще продължавам да го следвам. Поздравявам Роджър и Рафа за класирането им на финал. Мачът им ще бъде невероятно интересен", коментира Димитров.
ИЗВЪНРЕДНО! Минути до големия мач! От семейството на Рафа с жест към Григор
42466
на 27.01.2017
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Рафа Надал засипа с похвали Гришо
38333
на 27.01.2017
БЪЛГАРИЯ СПРЯ ДА РАБОТИ, ГЛЕДА ГРИШО! Успехът на нашия роди виц
62668
на 27.01.2017


