ГОРЕЩО
Нови арести след убийството на Георги Кузев - един от нападателите на непалци е замесен
ВНИМАНИЕ, ОПАСНИ ЖЕГИ! Адски пек до 38 градуса, спасението е в планините и край морския бряг (КАРТИ)
И ПОЧВАМ ДА БЕГАМ, БАТЕ! Изловиха Кендимен в крачка. Ето къде цъфна доскорошният главсек на МВР (ВИДЕО)
ЕКСПЕРТНО МНЕНИЕ: Психиатърът д-р Цветеслава Гълъбова: И затворът няма да превъзпита учениците садисти от Пловдив
Под носа на Коцев ПАК СЕ ЗАОБИКАЛЯ ЗАКОНЪТ! Депутат алармира: Строителството в "Баба Алино" продължава
ЧАС ПИК
Извънредно! Служители на ДАНС извършват проверка в Университетската болница в Пловдив
9262
на 21.05.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Служители на ДАНС извършват проверка в Университетската болница в Пловдив. Това потвърдиха от пресцентъра на лечебното заведение, предаде агенция "Фокус".
препоръчано
Заповедта за проверката е била издадена в понеделник. По-късно ще има и официално изявление от самата болница и ще бъде разяснено за какво служителите на ДАНС са в Университетската болница.
Докато не приключи проверката и ДАНС не предостави резултати, няма повече информация, която да се съобщи, казаха от пресцентъра. В момента директорът на болницата е на среща с министъра на здравеопазването и министъра на образованието.
свързани новини


