ИЗВЪНРЕДНО! Тотален фурор за Локо! Камбуров отново шокира "Левски", а Топчо...

48883
на 26.11.2016
ИЗВЪНРЕДНО! Тотален фурор за Локо! Камбуров отново шокира Левски, а Топчо...

Тотален фурор за Локо Пловдив. След като наскоро "смърфовете" победиха в дербито с Ботев и надвиха ЦСКА на "Българска армия", сега Локомотив печели на "Герена". Пълен обрат на гостите срещу "сините" и резултат 1:2 в мача между "Левски" и Локо.

В 19-ата минута вратарят на Локомотив Ясеин Ел Харуби си отбеляза автогол. След центриране от корнер на Антонио Аниете, Роман Прохазка скочи за високата топка, а Ел Харуби с ръка отклони кълбото в своята врата, опитвайки се да избие. В 23-ата минута Адениджи остана сам срещу стража на гостите, но не успя да реализира.

Така се стигна до 26-ата минута, когато Веселин Марчев вкара с далечен удар, извън границата на наказателното поле и изравни за 1:1. Попадението е първо във вратата на "Левски" на стадион "Георги Аспарухов" от началото на сезона в родния шампионат.

През второто полувреме "сините" пропуснаха да реализират от добри позиции, а Камбуров отново шокира тима на "Левски". Пореден гол на Марто срещу "сините". Попадението стана в 78-ата минута, когато Камбуров реализира от дузпа. Съдията посочи бялата точка заради нарушение на Александър Драгомиров Александров срещу Веселин Марчев.

Така се стигна до успеха с 2:1 на Локомотив. Локо има 23 точки досега в шампионата и вече заема петата позиция в класирането.

"Сините" са втори в подреждането с 34 точки. Топузаков подържа не толкова добро темпо при печеленето на победи в сравнение с Петрович, който ръководи отбора на "Левски" по-рано през сезона. Ераносян от своя страна е почти безупречен до момента, след като се завърна като треньор на Локомотив Пловдив.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена - ето какво вещаят звездите за всяка зодия на Лазаровден САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена - ето какво вещаят звездите за всяка зодия на Лазаровден