ИЗВЪНРЕДНО! Тотален шок в Шампионска лига - колосална драма на "Бернабеу"! Юве на крачка от знаменит подвиг - Буфон изгонен - Роналдо "полудя"... (ОБНОВЕНА/ВСИЧКИ 1/2-ФИНАЛИСТИ)

114138
на 11.04.2018
ИЗВЪНРЕДНО! Тотален шок в Шампионска лига - колосална драма на Бернабеу! Юве на крачка от знаменит подвиг - Буфон изгонен - Роналдо полудя... (ОБНОВЕНА/ВСИЧКИ 1/2-ФИНАЛИСТИ)

Реал Мадрид прие Ювентус, а Байерн Мюнхен домакинства на Севиля в последните 1/4-финални двубои от Шампионска лига този сезон. Напред в турнира продължават "кралете" и баварците, а драмата в реваншите бе пълна, особено на "Бернабеу".

На "Алианц Арена" Байерн и Севиля завършиха при резултат 0:0. Кореа от гостите получи червен картон в 90-ата минута, а германският колос се класира за полуфиналите след 2:1 в общия баланс.

В Мадрид, Реал загуби с 1:3 в мача-реванш, но е на 1/2-финалите след 4:3 в общия резултат. Ключово попадение на Роналдо от дузпа в 90-ата минута на спора на "Сантяго Бернабеу".

"Кралете" разгромиха с 3:0 Юве в Торино.

Баварците пък се поздравиха с успех с 2:1 на "Рамон Санчес Писхуан".

В Топ 4 на надпреварата се класираха още Ливърпул и Рома.

Двубоят на "Бернабеу" пък се превърна в колосален трилър. Срещата стартира с ранен гол за Юве, точен беше Манджукич във втората минута. Марио Манджукич се разписа още веднъж в Мадрид - попадение в 37-ата минута - 0:2.

До почивката не бяха реализирани нови голове. Така "бианконерите" намалиха пасива си в общия резултат до 2:3.

Реал ликува с трофея в надпреварата 2 години поред. Тази вечер тестът за подопечните на Зинедин Зидан-Зизу обаче се очерта огромен, при все солидния аванс от мача на Апенините.

Рома съумя да шокира Барселона в 1/4-финалите, печелейки с 3:0 на "Олимпико", отстранявайки сензационно каталунците от състезанието. Драмата в турнира и днес продължи.

Шокът на "Бернабеу" е пълен - в 61-ата минута Матюиди реализира за 0:3. Сериозна грешка на стража Навас в ситуацията.

Последваха пропуски и пред двете врати, за да се стигне до 90-ата минута, когато реферът отсъди дузпа за фаул на Бенатия срещу Васкес. За оспорване на решението легендарният Буфон бе изгонен. Дискусионно положение.

Резервният страж на Юве - Шчесни, се появи на терена, а Роналдо застана зад топката.

Топовен изстрел на Кристиано, кълбото се забива в левия горен ъгъл на вратата. Безкомпромисно изпълнение - 1:3 на "Бернабеу" и 4:3 за Реал в общия баланс. Ключовото попадение на Роналдо от дузпа.

След гола звездата на Реал "полудя" от радост. Португалецът съблече фланелката си, започна да показва впечатляващата си физика и ликува с публиката на домакините.

Огромна драма, решението на съдията ще се коментира дълго - дузпа в 90-ата минута, съчетана с червен картон за Джанлуиджи Буфон в може би последната среща на великия вратар в надпреварата.

САМО В ПИК! Шутът на Киро с тъпа провокация - Найо Тицин нападна жена, крещи обиди в лицето й! Петков гледа безучастно и пита: Снимахте ли ме, докато си хапвах (ВИДЕО) САМО В ПИК! Шутът на Киро с тъпа провокация - Найо Тицин нападна жена, крещи обиди в лицето й! Петков гледа безучастно и пита: Снимахте ли ме, докато си хапвах (ВИДЕО)