ИЗВЪНРЕДНО! Ценна победа за Левски! Яблонски герой за "сините"

ПЪРВО В ПИК TV! Вижте къде отиде Борисов на Цветница: ППДБ фалшифицират документи! Всичко се праща на Лена за одобрение. Денков поощрява Кирил да чупи бутилки. Ще работя с тях само ако… (ВИДЕО) Георг Георгиев със звучна плесница: Родствените връзки на ПП и техните семейни реализации по етажите на властта са знак, че някой друг е овладял системата Лена и Киро - Бони и Клайд по български. Дано подписът на Петков под тези на Борисов и Пеевски поне е истински и да не е сканиран от Бориславова по нощите РАЗМАЗВАЩ КОМЕНТАР: Борисов е вожд на тълпа украинци, държи украинското знаме по-високо от българското. Защо ГЕРБ са най-реакционната организация СКАНДАЛЪТ СЕ РАЗРАСТВА! Шефът на Сдружение "Да запазим Корал" алармира: Кирил Петков и Лена Бориславова фалшифицираха подписите ни, за да може Петков да стане служебен министър - те са за затвора

39678
на 15.10.2017
ИЗВЪНРЕДНО! Ценна победа за Левски! Яблонски герой за сините

Левски постигна важна победа. В среща от 12-ия кръг на шампионата "сините" победиха като гости Етър. Двубоят на стадион "Ивайло" завърши при резултат 0:1. Така подопечните на Делио Роси са с актив от 24 точки. Лидер във временното класиране на първенството е Лудогорец, "орлите" са с 30 пункта. "Виолетовите" са с 12 точки и заемат десетата позиция в таблицата.

Левски поведе в 5-ата минута. Прецизно центриране от корнер и Яблонски засече топката с глава в наказателното поле. 1:0 за "сините", в последствие този резултат се запази. Давид за пореден път е герой за столичани. Централният бранител се оказва с много добър нюх пред гола.

До края на първото полувреме не бяха създадени други чисти положения за попадение. Бадара и Иван Стоянов застрашиха вратата на гостите, а Вутов опита да удвои преднината на "сините". Втори гол в мача до почивката обаче не бе отбелязан, така след 45 минути игра Левски имаше попадение преднина.

Играчите на Делио Роси не допуснаха пробив в отбрана и през второто полувреме. Мапуку пък нямаше късмет пред гола. Така Левски победи с 1:0. Сериозна подкрепа от трибуните и за домакините, и за гостите.

В следващия кръг "сините" ще играят с ЦСКА. А "виолетовите" имат визита на "Лудогорец Арена".

ТИТУЛЯРИТЕ:

ЕТЪР: Христо Иванов, Иван Скерлев, Яни Пехливанов, Веселин Минев, Сашо Александров, Димо Атанасов, Георги Сърмов, Йордан Апостолов, Иван Вълчанов, Иван Стоянов, Самб Бадара

ЛЕВСКИ: Божидар Митрев, Милош Цветкович, Ейолфсон, Яблонски, Иван Горанов, Жорди Гомес, Васил Панайотов, Роман Прохазка, Габриел Обертан, Антонио Вутов, Сержиу Буш.

САМО В ПИК! Ексклузивен хороскоп на Алена за Цветница - Близнаците да се откажат от нови занимания, Лъвовете да разчитат на интуицията си САМО В ПИК! Ексклузивен хороскоп на Алена за Цветница - Близнаците да се откажат от нови занимания, Лъвовете да разчитат на интуицията си