ИЗВЪНРЕДНО: ЦСКА ликува срещу Лудогорец за Купата

ГОРЕЩО

30834
на 14.04.2021

ЦСКА победи с 2:1 като гост Лудогорец в 1/2-финален мач-реванш за Купата на България. Първият двубой на "Армията" завърши при резултат 1:1. Така финалният мач на турнира за тази кампания ще е между "червените" и Арда.

Днешният двубой, проведен на стадион "Хювефарма Арена" в Разград, предложи много футболни емоции.

Енрике Рафаел реализира за ЦСКА в 3-ата минута, асистенция на Жорди Кайседо. Георги Йомов пък се разписа в 36-ата минута за 2:0 за "армейците", асистенция на Енрике. Елвис Ману в 73-ата минута вкара за Лудогорец, асистенция с пета на Вандерсон. Малко преди края на двубоя реферът Георги Кабаков показа червени картони на Любослав Пенев (старши треньор на ЦСКА), Алекс Сантана от "орлите" и Иван Турицов от "армейците". Резултатът в днешната среща пък се запази 2:1 за "червените".