ИЗВЪНРЕДНО: Шок за ЦСКА, "моряците" ликуват на "Армията"... (ОБНОВЕНА/СНИМКИ)

94303
на 20.07.2019
ИЗВЪНРЕДНО: Шок за ЦСКА, моряците ликуват на Армията... (ОБНОВЕНА/СНИМКИ)

ЦСКА загуби от Черно море с 1:3 в мач от втория кръг на родното първенство. Срещата се проведе на "Българска армия". Главен съдия на двубоя беше Георги Кабаков. Отличен мач за "моряците" водени от Илиан Илиев, които заслужено се поздравиха с успех срещу "червените".

Черно море е с актив от 6 точки и оглавява таблицата към момента, "армейците" са с 1 пункт. В следващия кръг варненци са домакини на Етър, ЦСКА пък ще играе слолично дерби със Славия. Преди това за "червените" предстои домакински двубой с Осиек във втория квалификационен кръг на Лига Европа.

Попадение на Исмаил Иса за "моряците" в 23-ата минута - 0:1. Класно отиграване на централния нападател в головата атака и не малка грешка на Нуно Томаш.

Преди това Соу от ЦСКА нямаше късмет пред гола на няколко пъти.

Родриго Да Силва се разписа за Черно море от дузпа в 37-ата минута - 0:2. Бялата точка бе посочена за игра с ръка на Стойчо Атанасов.

Малко по-късно 22-годишният краен бранител Атанасов бе заменен с Бикел, въпросното треньорско решение пък предизвика крайно противоречиви реакции сред публиката на "армейците".