ГОРЕЩО
Калин Стоянов: Ще бъде необходима държавна подкрепа за хората, засегнати от проливните дъждове (СНИМКИ)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Шефът на СДВР Любомир Николов ще е изпълняващ функциите главен секретар на МВР
ПИК TV! Йотова насмете Божо Божанов: Не сме се събрали на маса. Хайде малко повече уважение (ОБНОВЕНА)
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Съдът постанови "задържане под стража" за Траян от мелето на "Челопешко шосе" (ОБНОВЕНА)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Заседанието за регистрацията на "Прогресивна България" приключи рекордно бързо - до 14 дни става ясно ще има ли партия (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Френският президент Франсоа Оланд ще поиска от парламента да удължи с три месеца, считано от 26 февруари, извънредното положение, обявено след ноемврийските атентати в Париж.
препоръчано
Това каза след среща в Елисейския дворец с Оланд лидерът на Френската комунистическа партия Пиер Лоран, цитиран от АФП.
На 3 февруари на заседание на правителството ще бъдат представени документи за удължаване с три месеца на извънредните мерки.


