ГОРЕЩО
ЖЪЛТОПАВЕТНА МАНИПУЛАЦИЯ! "Маркет линкс" пуска елементарна стъкмистика в полза на Иво Прокопиев и компания
Асен Василев вдигна кръвното на Ваня Григорова. Общинската съветничка за "Промяната": Нагли, арогантни изроди!
Експерт с ГОРЕЩ АНАЛИЗ: КОНФЛИКТЪТ ЕСКАЛИРА! Пътят до победата и примирието в Иран е много дълъг
Ето какво щеше да се случи, ако Драго Боцев, а не Благо Коцев, беше присвоил четири декара в Морската градина във Варна
ТОТАЛНА ПАРОДИЯ! Иван Демерджиев - новият Кирил Петков
Крими
Изгладнял крадец разби с брадва врата на къща в Якимово, открадна 100 кг храна
10246
на 10.12.2021
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Гладен крадец е разбил с брадва вратата на къща в монтанското село Якимово и е отмъкнал почти 100 кг храна, съобщиха от МВР.
препоръчано
Апашът проникнал в имота, обитаван от 62-годишна жителка, в дните между 1 и 9 декември. От къщата той отмъкнал моторен трион "Хускварна", вентилаторна печка, 16 кг местни продукти, 45 щафети луканка, еспресо машина за кафе и около 70 кг орехи.
Хитрецът откраднал и камера за видеонаблюдение, поставена на стена на къщата и хидрофорна помпа от шахта в двора.
свързани новини
Спипаха крадец, задигнал храна от магазин във Варна
6369
на 26.05.2015
Гладен крадец задига храна и кафе от магазин
7536
на 02.02.2015
Местопроизшествието е посетено от дежурна оперативна група на районното управление в Лом, извършен е оглед и образувано досъдебно производство по чл. 195, ал. 1 от НК.
Издирват мъж за кражба от магазин в Пловдив (СНИМКА)
6352
преди 3 часа
15-годишен тийнейджър подкара колата на майка си в Монтанско
6854
преди 4 часа
Хванаха млад мъж за блудство с непълнолетно момиче
9084
преди 5 часа
Спипаха поредния джигит да юрка кола с фалшива книжка
8122
преди 5 часа


