BG EN

Изгонена от "Ергенът" стана актриса

ГАЛЕРИЯ ШОУ

Изгонена от "Ергенът" стана актриса

13565
на 14.03.2023
Изгонена от Ергенът стана актриса
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Изгонената от "Ергенът" Кристина изгря в тв сериал. Мацката, която не получи роза от Евгени още в самото начало на шоуто, има малка роля в ситкома "Много мой човек".

препоръчано

Сексапилната блондинка играе кифла в сериала. Първата поява на екрана на ергенката бе през миналата седмица.

Тогава тя цъфна в компанията на един от главните герои в поредицата - младия актьор Калоян Каринчаров, който е в ролята на майстора Петър.

Кристина и мачото пият уиски в бар, а компания им прави още една приятелка на ергенката.

Това е първа изява в киното за Кристина. Тя учи право, но заради красотата си е избрала да участва, макар и за кратко, в хитовия сериал. Блондинката засега не иска да се развива в сферата, категорична е, че мечтае да стане голям юрист, пише столичен ежедневник.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК