BG EN

Изгониха жена от квартирата й, изгуби огромна сума пари

Региони

Изгониха жена от квартирата й, изгуби огромна сума пари

16730
на 30.05.2023
Изгониха жена от квартирата й, изгуби огромна сума пари
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

40-годишна жена от град Исперих подала сигнал в РУ-Кубрат за липсващата голяма сума пари, съобщиха от пресцентъра на ОДМВР-Разград.

препоръчано

На 29 май жената обяснила, че от януари до май е живяла на квартира в апартамент в град Кубрат. На 17 май била изгонена от 36-годишния собственик на жилището, а на 19 май установила липсата на 23 000 лв. По случая се води разследване за престъпление по чл.194, ал.1 от НК.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Унижиха кабинета Гюров от парламентарната трибуна: Блокада има, но не е в Ормузкия проток, а в главите на това НПО правителство (ВИДЕО) Унижиха кабинета "Гюров" от парламентарната трибуна: Блокада има, но не е в Ормузкия проток, а в главите на това НПО правителство (ВИДЕО)
ново
Днес: 18
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК