BG EN

Изгорелият джип в Бургас, запален за отмъщение

Региони

Изгорелият джип в Бургас, запален за отмъщение

9440
на 05.12.2016
Изгорелият джип в Бургас, запален за отмъщение
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Изгорелият джип "Мицубиши Паджеро", за който снощи съобщихме, е собственост на 61-годишна бургазлийка. Вече няма съмнения, че палежът е умишлен, съобщават от ОД на МВР в Бургас.

препоръчано

При извършения оглед на предния капак е намерена и иззета  част от стопена пластмаса и обгоряло парче плат, съобщава "Флагман".

Огънят е потушен от един противопожарен екип и четирима огнеборци. Изгоряла е предната част на автомобила, както и арматурното табло в областта до волана.

Причините за пожара, както и стойността на нанесените щети са в процес на изясняване от служители на Второ Районно управление – Бургас.

свързани новини
Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ВСИЧКАТА МАРА ВТАСАЛА: ППДБ бутат България под чадъра на Макрон - ще ни превърнат ли в площадка за разполагане на ядрени сили? (ВИДЕО) ВСИЧКАТА МАРА ВТАСАЛА: ППДБ бутат България под "чадъра" на Макрон - ще ни превърнат ли в площадка за разполагане на ядрени сили? (ВИДЕО)
ново
Днес: 49
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК