BG EN

Издигат националното знаме пред президенството по случай Деня на будителите

Животът днес

Издигат националното знаме пред президенството по случай Деня на будителите

11393
на 01.11.2023
Издигат националното знаме пред президенството по случай Деня на будителите
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Днес отбелязваме Деня на народните будители. Пред сградата на президентската институция ще се състои традиционната церемония по издигане на националното знаме.

препоръчано

Президентът и върховен главнокомандващ на Въоръжените сили Румен Радев ще приеме строя на Националната гвардейска част, информира БНТ.

След церемонията в Гербовата зала на "Дондуков" 2 държавният глава ще отправи приветствие по повод празника.

В цялата страна ще се проведат чествания. Факелно шествие ще има в Сливен и Враца. През днешния ден Регионалният етнографски музей в Пловдив ще бъде отворен за безплатни посещения на ученици.

Чествания ще има и сред българските общности зад граница. Сред градовете, където ще бъде отбелязан празникът, са Чикаго, Брюксел, Атина и Кишинев, където ще бъде и вицепрезидентът Илияна Йотова.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 100
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК