ГОРЕЩО
Вижте как тийнейджърите садисти от Пловдив купонясват с брадви и алкохол (СНИМКИ)
Край на двойното обозначаване на етикетите: Цените от днес - само в евро
СЛЪНЦЕТО Е НЕМИЛОСТИВО! Вятър докарва облаци, от които на места ще ливне краткотраен дъжд с гръмотевици. Възможни са и градушки (КАРТИ)
ПАРАДОКСЪТ НА БОГАТСТВОТО: 909 българи кътат над 2,2 милиарда евро в банките - какво се случва със спестяванията на останалите
ИЗВЪНРЕДНО: Дрон нахлу в българското въздушно пространство, взривен е на 100 м от границата ни с Румъния (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бившият главен прокурор на Украйна Виктор Пшонка е обявен за издирване, предаде ИТАР-ТАСС, позовавайки се на изказване на изпълняващия длъжността главен прокурор на Украйна Олег Махницкий.
"Възбудено е дело за убийство, в него фигурират около 50 души. Вече може да са станали и повече”, поясни Махницкий. В същото време, изпълняващият длъжността президент на Украйна и председател на Върховната Рада Александър Турчинов постави задача да се прочистят силовите структури на страната от корупцията.
препоръчано
Почина певицата Джансевер Далипова
1457
преди 6 минути


