ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Виктор Димчев с нови разкрития за служебното правителство и връзката на ППДБ с "Петрохан": Вътрешният министър е забранил действия по този случай (ВИДЕО)
УНИЖЕНИЕ В ПАРЛАМЕНТА! Станислав Анастасов заговори за пиянските запои на европрокурорката Теодора Георгиева и Емил Дечев: Няма да мине номерът да отклоните вниманието от случая "Петрохан" (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Шефът на "Галъп" Петко Петков: ППДБ вървят надолу заради "Петрохан" (ВИДЕО)
ГЪРМИ СТРАШЕН СКАНДАЛ! Крум Зарков забрани на депутатите от БСП да искат изслушване на министър и шефове на агенции заради кризата с горивата. Ортакът му в далаверите Кирил Добрев потрива ръце
Председателят на БАТА: Българите в чужбина не могат да се приберат заради хаоса в институциите
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Не са добри условията за туризъм по планините, най-често използваните пътеки са заледени и така се създават условия за травми, съобщиха от Планинската спасителна служба (ПСС) на Българския Червен кръст (БЧК).
препоръчано
Във високата част на планината е мъгливо, има сняг, духат умерени ветрове. В неделя екипът на ПСС в Банско е помогнал на жена, счупила ръка поради заледяването.
Около 24:00 часа снощи със спасителите от София се е свързал турист, който се е загубил на Витоша. До около 4:00 часа са му били давани указания как да слезе от планината, но след като батерията на телефона му се е разредила, с него все още няма връзка.
Издирват планинар, изчезнал край Беклемето
8053
на 18.12.2019


