ГОРЕЩО
ВИЖТЕ ГИ ДОБРЕ! Това са умно красивите - Лекси Фльор и Лекси Д’иректьор (СНИМКА)
СУПЕР ШОУ! Взеха Козилата Ерато за мезе след поредната тъпотия, с която рекламира протеста тази вечер (СНИМКИ)
ТОТАЛНО ОТЧАЯНИЕ! ДБ насъсква с ПИК жълтопаветниците за протеста - Кокорчо се кълне, че са пратили на Сметната палата фактурите за сцената (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Чичото на Кирчо: АФЕРИСТЪТ Асен Василев е нереализиран оперен певец, имаше дует с Райна Кабаиванска. Фирмата му за самолетни билети продължава да работи от България в полза на Китай
ШОКИРАЩ СИГНАЛ ДО ПИК! ППДБ получили сцена за протеста срещу обещание за бъдеща услуга - съоръжението без необходимите документи?
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Служители на Пето РУ – Пловдив работят по разкриване на взломна кражба, извършена от фирмена база в землището на село Ягодово, съобщиха от пресцентъра на МВР. Вчера към 8 часа в полицията е подаден сигнал за противозаконното проникване в имота чрез пробиване на отвор в стена. Откраднати са около 1000 метра кабели на обща стойност 2000 лева. Образувано е досъдебно производство срещу неизвестен извършител, уведомена е районната прокуратура. Работата на разследващите продължава.
препоръчано
Прокуратурата повдига обвинение на вандал, унищожил 215 надгробни плочи
5456
преди 52 минути
Задържаха марихуана за над 1 млн. лв. в колата на мъж, осъждан 16 пъти
7308
преди 1 часа
НА КОСЪМ: Мним капитан свали баба от Димитровград и пробва да я ошушка
10735
преди 2 часа
Петима задържани за отвличане на мъж в София, един се издирва
11425
преди 4 часа


