ГОРЕЩО
МИШОК! Тв водещ насмете Никито Денков и го завря там, където слънце не огрява
РЕЙТИНГЪТ ИМ ЗАМРЪЗНА: "Феновете" на Пеевски от ППДБ се връткат като участници в петроханска дружинка
СТРАШЕН КАРЪК: Асен Василев пак не успя да удари кьоравото след този ход на Делян Добрев
ЯБЪЛКАТА НА РАЗДОРА: Асен Василев тотално отсвирил Божанков за лулата на мира
ВЪРВЯТ КЪМ ЗАКРИВАНЕ: Още две от лицата на "Промяната" напускат партията?
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Полицията в Хасково издирва 32-годишен измамник, завлякъл с 300 лв. служител във фирма за разплащания.
препоръчано
Мошеникът влязъл в офиса на улица “Васил Друмев“ в областния град вчера около 16.30 часа и поискал служителка да му зареди“ сумата от 300 лева в неговия акаунт за онлайн залагания.
Жената се предоверила и превела сумата без предварително да получи парите. Мъжът излязъл от офиса под предлог, че ще посрещне приятел, който му носел парите, които не му достигали.
Жената изчакала, но мъжът повече не се появил. Оказало се сумата вече е изиграна. Служителката подала сигнал в полицията, самоличността на измамника е установена и той се издирва.
свързани новини
Ограбиха покерджия в бургаско казино
7379
на 14.01.2015
ВИЖДАЛИ ЛИ СТЕ ГО: Издирват млад мъж от Добрич (СНИМКА)
9780
преди 4 часа
Полицията в Костинброд разкри две кражби, върна плячкосана кола
10108
на 13.03.2026


