ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Пеевски изпълни обещанието си - прати писмо до шефа на НСО и комисията, която решава за охраната му (ДОКУМЕНТ)
ПЪРВО В ПИК TV! Делян Пеевски с важно решение за своята охрана: С популизъм не се занимаваме. Ако цената за спокойната държава са охраната и кабинетът на Пеевски, аз ще я платя (ВИДЕО)
Еврокомисията не е съд. А търгът не е лечение
КОЙ ПЛАЩА МАСРАФА? ППДБ пак разпъват техника за стотици хиляди на площада поред парламента (СНИМКИ)
ТЪЖНА ВЕСТ! Почина първият двукратен олимпийски шампион по борба Боян Радев
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Полицията издирва самоличността на удавен мъж в морето край Созопол, съобщиха от ОД на МВР - Бургас. В Районно управление "Полиция" - Созопол е получено съобщение за удавен мъж на плаж "Хармани" на 4 септември около 16.15 часа.
препоръчано
Установено е, че трупът е на мъж на видима възраст около 50 - 60 години, с височина 165 – 170 см. Към момента се уточнява самоличността на удавения мъж, чийто труп е откаран за аутопсия в МБАЛ – Бургас.
След конфликт: Таксиметров шофьор нападна с юмруци трудноподвижен мъж в Русе
16505
преди 14 часа
Унищожават ментета за 6 бона след акция в Стамболийски
13848
преди 14 часа


