Издънка! Атлетико (Мадрид) не успя да победи третодивизионен тим за Купата на Краля

6880
на 26.10.2017

Атлетико (Мадрид) не успя да победи третодивизионния Елче в първи 1/16-финален мач от турнира за Купата на Испания по футбол. Двубоят, който се изигра на стадион „Мануел Мартинес Валеро" завърши 1:1.

Отборът на Диего Симеоне поведе в 17-ата минута с гол на Томас Партей. Лоло Пла изравни в 52-ата минута, когато реализира дузпа.

Нападателите на Атлетико Фернандо Торес и Лусиано Вието се надпреварваха да правят пропуски пред вратата на Елче и отново не успяха да открият головите си сметки през кампанията.

Въпреки разочароващия резултат, "дюшекчиите" все пак поставиха нов клубен рекорд за най-много поредни гостувания без поражение от началото на сезон.

Това бе 9-ият пореден мач при гостуване, в който Атлетико не губи.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена - ето какво я очаква всяка зодия в празничния ден САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена - ето какво я очаква всяка зодия в празничния ден