BG EN

Иззеха над 17 кг канабис в Хасковско

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

Иззеха над 17 кг канабис в Хасковско

5908
на 20.09.2022
Иззеха над 17 кг канабис в Хасковско
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Иззеха над 17 кг канабисови съцветия в Хасковско, съобщиха от полицията.

препоръчано

На 19 септември униформените са извършили претърсване в частен дом в симеоновградското село Константиново.

На различни места в дома, обитаван от баща на 72 г. и син на 36 г. са намерени опаковани в пликове 7,5 кг конопени  съцветия и 11 растения, за които са полагани грижи.

Последвали са действия и в жилището на сина в Димитровград, откъдето са иззети още 9,7 кг канабисови съцветия. По случая се води разследване и двамата са задържани до 24 часа.

Още 14 саксии с растения от рода на конопа конфискуваха криминалисти в димитровградското село Долно Белево. Те са открити в гориста затревена местност до река.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 45
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК